PDQ2-D24-S15-S CUI
  • Part Number: PDQ2-D24-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ2-D24-S15-S CUI
    PDQ2-D24-S15-S CUI
    PDQ2-D24-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ2-D24-S15-S is described as DC/DC CONVERTER 15V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"