PDQ30-Q48-D15-D CUI
  • Part Number: PDQ30-Q48-D15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ30-Q48-D15-D CUI
    PDQ30-Q48-D15-D CUI
    PDQ30-Q48-D15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ30-Q48-D15-D is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V