PDQ30-Q48-S12-D CUI
  • Part Number: PDQ30-Q48-S12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ30-Q48-S12-D CUI
    PDQ30-Q48-S12-D CUI
    PDQ30-Q48-S12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ30-Q48-S12-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS