PDS1-S5-S12-M CUI
  • Part Number: PDS1-S5-S12-M
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 12V 84MA OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS1-S5-S12-M CUI
    PDS1-S5-S12-M CUI
    PDS1-S5-S12-M is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S5-S12-M is described as CONVERT DC/DC 1W 12V 84MA OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.