PDS1-S5-S24-M-TR CUI
  • Part Number: PDS1-S5-S24-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 24V 42MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,513
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S5-S24-M-TR CUI
    PDS1-S5-S24-M-TR CUI
    PDS1-S5-S24-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S5-S24-M-TR is described as CONVERT DC/DC 1W 24V 42MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM