PDS1-S5-S24-S CUI
  • Part Number: PDS1-S5-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 77
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S5-S24-S CUI
    PDS1-S5-S24-S CUI
    PDS1-S5-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S5-S24-S is described as DC/DC CONVERTER 24V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL