PEM1-S24-S24-S CUI
  • Part Number: PEM1-S24-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PEM1-S24-S24-S CUI
    PEM1-S24-S24-S CUI
    PEM1-S24-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PEM1-S24-S24-S is described as CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.