PES1-S12-D5-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S12-D5-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-5V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PES1-S12-D5-M-TR CUI
    PES1-S12-D5-M-TR CUI
    PES1-S12-D5-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S12-D5-M-TR is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG