PES1-S12-S15-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S12-S15-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,686
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PES1-S12-S15-M-TR CUI
    PES1-S12-S15-M-TR CUI
    PES1-S12-S15-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S12-S15-M-TR is described as CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM