PES1-S24-S15-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S24-S15-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PES1-S24-S15-M-TR CUI
    PES1-S24-S15-M-TR CUI
    PES1-S24-S15-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S24-S15-M-TR is described as CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE