PHP1-S5-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PHP1-S5-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PHP1-S5-S12-M-TR CUI
    PHP1-S5-S12-M-TR CUI
    PHP1-S5-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PHP1-S5-S12-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 12V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM