PK25-D5-S15 CUI
  • Part Number: PK25-D5-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 21W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PK25-D5-S15 CUI
    PK25-D5-S15 CUI
    PK25-D5-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PK25-D5-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 21W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"