PQA30-D24-S12-T CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S12-T
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT CHA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S12-T CUI
    PQA30-D24-S12-T CUI
    PQA30-D24-S12-T is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S12-T is described as DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT CHA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK