PQA30-D24-S15-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S15-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S15-DH CUI
    PQA30-D24-S15-DH CUI
    PQA30-D24-S15-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S15-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT