PQA30-D24-S24-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S24-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 24V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S24-DH CUI
    PQA30-D24-S24-DH CUI
    PQA30-D24-S24-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S24-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 24V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V