PQA30-D24-S5-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S5-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S5-DH CUI
    PQA30-D24-S5-DH CUI
    PQA30-D24-S5-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S5-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM