PQA50-D24-S15-D CUI
  • Part Number: PQA50-D24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D24-S15-D CUI
    PQA50-D24-S15-D CUI
    PQA50-D24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"