PQA50-D24-S5-D CUI
  • Part Number: PQA50-D24-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D24-S5-D CUI
    PQA50-D24-S5-D CUI
    PQA50-D24-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D24-S5-D is described as DC/DC CONVERTER 5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE