PQM3-D12-S15-M-TR CUI
  • Part Number: PQM3-D12-S15-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,125
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQM3-D12-S15-M-TR CUI
    PQM3-D12-S15-M-TR CUI
    PQM3-D12-S15-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQM3-D12-S15-M-TR is described as CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.