PQME3-D24-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PQME3-D24-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQME3-D24-S12-M-TR CUI
    PQME3-D24-S12-M-TR CUI
    PQME3-D24-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQME3-D24-S12-M-TR is described as DC DC CONVERTER 12V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"