PQME3-D48-S24-M-TR CUI
  • Part Number: PQME3-D48-S24-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 24V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQME3-D48-S24-M-TR CUI
    PQME3-D48-S24-M-TR CUI
    PQME3-D48-S24-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQME3-D48-S24-M-TR is described as DC DC CONVERTER 24V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB