PQZ6-Q48-S15-D CUI
  • Part Number: PQZ6-Q48-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQZ6-Q48-S15-D CUI
    PQZ6-Q48-S15-D CUI
    PQZ6-Q48-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQZ6-Q48-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR