PRD25-D48-S5-P-D CUI
  • Part Number: PRD25-D48-S5-P-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRD25-D48-S5-P-D CUI
    PRD25-D48-S5-P-D CUI
    PRD25-D48-S5-P-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRD25-D48-S5-P-D is described as DC/DC CONVERTER 5V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM