PRMC1-D24-S15-S CUI
  • Part Number: PRMC1-D24-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT
  • Lead-Time:
  • More about PRMC1-D24-S15-S CUI
    PRMC1-D24-S15-S CUI
    PRMC1-D24-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC1-D24-S15-S is described as CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT