PRMC1-D24-S24-S CUI
  • Part Number: PRMC1-D24-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 24V 125MA OUT
  • Lead-Time:
  • More about PRMC1-D24-S24-S CUI
    PRMC1-D24-S24-S CUI
    PRMC1-D24-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC1-D24-S24-S is described as CONVERT DC/DC 1W 24V 125MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM