PRMC1-D5-S12-S CUI
  • Part Number: PRMC1-D5-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT
  • Lead-Time:
  • More about PRMC1-D5-S12-S CUI
    PRMC1-D5-S12-S CUI
    PRMC1-D5-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC1-D5-S12-S is described as CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE