PRMC3-D24-S15-S CUI
  • Part Number: PRMC3-D24-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRMC3-D24-S15-S CUI
    PRMC3-D24-S15-S CUI
    PRMC3-D24-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC3-D24-S15-S is described as DC DC CONVERTER 15V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V