PTK10-Q48-D5 CUI
  • Part Number: PTK10-Q48-D5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK10-Q48-D5 CUI
    PTK10-Q48-D5 CUI
    PTK10-Q48-D5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK10-Q48-D5 is described as CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W