PTK25-D48-S12 CUI
  • Part Number: PTK25-D48-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 24W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D48-S12 CUI
    PTK25-D48-S12 CUI
    PTK25-D48-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D48-S12 is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 24W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK