PTK25-D48-S15 CUI
  • Part Number: PTK25-D48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 24W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D48-S15 CUI
    PTK25-D48-S15 CUI
    PTK25-D48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D48-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 24W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS