PTK25-D48-T515 CUI
  • Part Number: PTK25-D48-T515
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V +/-15V OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D48-T515 CUI
    PTK25-D48-T515 CUI
    PTK25-D48-T515 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D48-T515 is described as CONVERTER DC/DC 5V +/-15V OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM