PUZ3-D12-S24-D CUI
  • Part Number: PUZ3-D12-S24-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 24V 125MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PUZ3-D12-S24-D CUI
    PUZ3-D12-S24-D CUI
    PUZ3-D12-S24-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PUZ3-D12-S24-D is described as CONVERT DC/DC 3W 24V 125MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE