PUZ3-D48-S5-D CUI
  • Part Number: PUZ3-D48-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 5V 600MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PUZ3-D48-S5-D CUI
    PUZ3-D48-S5-D CUI
    PUZ3-D48-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PUZ3-D48-S5-D is described as CONVERT DC/DC 3W 5V 600MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"