PVB3-D24-S15-D CUI
  • Part Number: PVB3-D24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 34
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PVB3-D24-S15-D CUI
    PVB3-D24-S15-D CUI
    PVB3-D24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PVB3-D24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM