PYB15-Q48-S3 CUI
  • Part Number: PYB15-Q48-S3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB15-Q48-S3 CUI
    PYB15-Q48-S3 CUI
    PYB15-Q48-S3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB15-Q48-S3 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM