PYB30-Q24-D5-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-D5-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-5V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-D5-H CUI
    PYB30-Q24-D5-H CUI
    PYB30-Q24-D5-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-D5-H is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"