PYB30-Q24-T512-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-T512-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-T512-H CUI
    PYB30-Q24-T512-H CUI
    PYB30-Q24-T512-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-T512-H is described as DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE