PYB30-Q24-T515-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-T515-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-T515-H CUI
    PYB30-Q24-T515-H CUI
    PYB30-Q24-T515-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-T515-H is described as DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH