PYB30-Q48-T312-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-T312-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q48-T312-H CUI
    PYB30-Q48-T312-H CUI
    PYB30-Q48-T312-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-T312-H is described as DC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE