SDI120-12-U2-P51 CUI
  • Part Number: SDI120-12-U2-P51
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V