SDI18-5-U2-P5R CUI
  • Part Number: SDI18-5-U2-P5R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"