SDI18-5.9-UC-P6 CUI
  • Part Number: SDI18-5.9-UC-P6
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 18W
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL