SDI40-12-UC-P5R CUI
  • Part Number: SDI40-12-UC-P5R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM