SDI40-15-U-P6R CUI
  • Part Number: SDI40-15-U-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"