SDI40-19-UDC-P6R CUI
  • Part Number: SDI40-19-UDC-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X