SDI50-18-UDC-P6R CUI
  • Part Number: SDI50-18-UDC-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE