SDI65-19-U-P5 CUI
  • Part Number: SDI65-19-U-P5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH