SDI65-48-UD2-P6R CUI
  • Part Number: SDI65-48-UD2-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"