SMI36-15-K-P5 CUI
  • Part Number: SMI36-15-K-P5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 36W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"