VASD1-S12-D5-SIP CUI
  • Part Number: VASD1-S12-D5-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 392
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VASD1-S12-D5-SIP CUI
    VASD1-S12-D5-SIP CUI
    VASD1-S12-D5-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VASD1-S12-D5-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM